Ne kadar eski mürit varsa onlara sesleniyorum

Ne kadar eski mürit varsa onlara sesleniyorum. Özellikle eski erkek müritlere!       Her şey ortada yılları, gençlikleri çalınan sizsiniz, bu zamanlar ne geriye gelecek, ne de satın alabileceksiniz.        Şimdiki düşünceniz “ohh ben kurtuldum, bana kimse dokunmasın yeter, benim isim mi diğerlerine yardim etmek?” Ama bir şey daha biliyorum ki, çoğunuz hala Allah’a inanıyorsunuz, ve çoğunuzun dini imanı yerinde.

       Eğer gerçekten inanıyorsanız, biliyorsunuz ki ahrette elinizden bir şey gelebilmesine rağmen yapmadığınız için hesap vereceksiniz. Zaten yapılan yapılmış! Zaten zarar görmüşsünüz. Daha ne olabilir ki? Bildiklerinizi bana yazsanız, ben seve seve derlerim, içinde hakaret varsa kaldırırım, ve gereken yere veririm.

       Lütfen bir daha düşünün! Kaybedeceğiniz bir şey yok, çünkü isminiz açıklanmayacak.

adresim: vmaxhp2000@yahoo.com

Yürekli, cesur, korkusuzlardan e mail bekliyorum.

Teşekkür ederim  

Selam


       Yeni çıkan eski müritleri kutluyorum. İlk önce cesaretinizden ötürü size saygı duyuyorum. Sizin gibi sayılı cesur kişi var. Ve anlıyorum ki yeni hayatına alışmak zaman alacak.
       Sizin gibi kurtulamayanlar var. Gerçi hayatinin diğer kısmını da bu içeride kıvrananları kurtarmak için uğraşmanızı da beklemiyorum. Ama lütfen gelin bize yardımcı olun. http://groups.yahoo.com/group/adnanoktar-ve-tarikati/ dayız.       Aramızda 4-5 eski murit var, onlar kendilerini silkelemiş, normal hayata geçiş yapmış, evlenip evlat sahibi, ve basarili bir işadamı/is hanımı olmuşlardır. Diğerlerinin de bu haklarını ellerinden aldığı için Adnan Oktar a çok sinirliyim. hem akrabalarım, hem de candan arkadaşlarım içeride.

       Su anda çıkmak isteyen en az 10 kişi var, ve zulüm, şantaj, tehdit yüzünden içeride tıkılmış durumdalar. Taktiklerini siz daha iyi bilirsiniz. İçlerine KORKU tohumu ekilmiş, sıyrılamıyorlar. Lütfen yardımcı olun bize. Allah yaptıklarınızı görüyor, biliyor. İnşallah hepimiz içeride maddi ve manevi zulüm görenleri yakında Allah’ın izniyle kurtaracağız.

       Su anda bunu okuyan AH nin görevlendirdiği 24 saat bilgisayar başında oturan, bilgisayar yazılımcılara, ve programcılara, denetleyici çocuklara sesleniyorum.
İşiniz zor. 24 saat bir evde ya da odada tıkılmış haldesiniz. Belki duş almamaktan kokuyorsunuz, ya da açsınız, ya da uykusuzsunuz. Bu hale gelmeniz doğru mudur? ABI niz için bunları yapıyorsunuz da hiç derin düşündünüz mu sonuçta neler olacağını? Gerçekten dünya hakimi olacağınızı pastadan da bir dilim size düşeceğini mi sanıyorsunuz? KULLANILIYORSUNUZ! HAYATINIZIN HER DAKIKASI SIZDEN CALINIYOR GASP EDILIYOR!

       Yeni çıkan, ya da yıllar evvel ayrılan Muritler şimdi bir beyefendi, hanımefendi, is-güç sahibi, ev araba EVLAT sahibi!

       Sizler evlat sahibi olmanın ne kadar güzel olduğunu biliyor musunuz? Cenabi-Hak’ın en güzel hediyesi! Bu hediyeyi AH sizden mahrum ediyor!! Bu eziyete ne kadar dayanacaksınız? Pılınızı pırtınızı toplayıp evinize gitseniz ne kaybınız olacak? Kazancınızı biliyorum: ALLAH SAHIDIMDIR KI ANA-BABANIZ KUCAKLARINI ACARAK SIZI BEKLIYOR. YENI HAYATINIZDA SIZE YARDIM ETMEK ICIN CAN ATIYOR!

Hiçbir şey için çok geç değil….

Allah yardımcınız olsun.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: