Merhaba Din Sömürüsünden Özgür Bir Dünyaya

Bu site özgürlüğün sesidir. Bu site özgürlüğün susturulamayacağının simgesidir. Daha önce gerkeçkeri haykıran siteler din baronları tarafından susturulmuştur. Bu hiç susmayacak bir sitedir. Adnanoktar.wordpress.com gider ama gerçekler baki kalır.        Bu site Türk adaletsiz adaleti tarafından sansürlenen siteler için açılmıştır. Özgürlük ve gerçekler susturulamaz. Dünya engizisyona rağmen inatla dönmektedir.  Adnan Oktar isimli din baronunun elinden kurtulanların anlatımları : Ben 7 sene tarikatta kaldıktan sonra ayrıldım.
        Eğer hasbelkader bu foruma sizin de yolunuz düşerse, sizinle konuşmak ve gerçek hayata ayak uydurmaya çalışırken başınızdan geçenleri paylaşmak isterim.
Yeni ayrıldıysanız hatırlamak bile istemeyebilirsiniz başınızdan geçenleri, anlıyorum.
Sadece sizin gibi hisseden onlarca kişinin olduğunu unutmayın. Gerçek hayata alışmak uzun bir süreç, kendinize zaman tanıyın, fakat ailenizle, arkadaşlarınızla(eğer varsa… benim yoktu), güvendiğiniz kişilerle başınızdan geçenleri paylaşmayı unutmayın. En iyi yöntem içinizdekileri irdelemek, çekinmeyin. Kendiniz aptal sanmayan, sadece bir sureliğine hata yaptınız ama kendinizle gurur duyun…Yine kendi kendinize ayrıldınız o tarikattan…        Biliyorum, tarikata girdikten sonra bütün resimleri yırttınız, ailenize akrabalarına gidip resim araştırabilirsiniz. Benim zamanımda bütün resimleri yırtmıştık, ailemizle olan tüm bağları, gerçek hayata olan dair her şeyi yıkmaktı amaç. Unutmayın tarikattan önceki hayatinizi elinizden alamazlar.
Vicdaninizi dinlediğiniz için sizi tebrik ederim.Unutmayın;Hepimizin büyük idealleri vardı. Aptal değildik, sadece çocuktuk.Sevgiler   

Reklamlar

2 Yorum »

 1. oktaradnan said

  Erişime engellenen siteye bırakılan Yorumlarınızı buraya taşıyorum

  Nuran Yelkenci Says:
  May 21st, 2007 at 9:17 am e
  Adnan Hoca cemaatine feryat Eden bir Anne daha!.. Yazar Nuran Yelkenci anlatıyor.

  Ben Türk ve Müslüman bir anneyim. Türk Milletine ve annelere sadece şunu söylemek istiyorum:
  Biz, “Cennet anaların ayağının altındadır” diyen bir Peygamberin ümmetiyiz… Annelerinize “öf” bile demeyin diyen, Kuran yolundayız…

  Türk örf ve adetlerimizin vazgeçilmez değerleri olan annelere, baş tacı olan analarımıza Adnan hocaya yakınlığıyla bilinen kişiler, kendi web sitelerinde ve dilekçelerinde, nasıl yalan iftiralar atabilirler? Bu hangi vicdana sığar?
  Kuran’da Mehdi ayeti olmamasına rağmen, bunu sanki Allah’ın emriymiş gibi insanlara nasıl anlatabilir? Nasıl kendinin Mehdi olduğunu, dolaylı bir şekilde kitaplarında ve taraftarlarının sitelerinde ilan edilebilir?

  Yüzlerce Mehdi hadislerinden, kendine benzeyenleri seçip, her ay dergilerinde gerçek gibi yazarak nasıl insanları kandırabilirler?
  Diyanet işleri hadis profesörlerinin Mehdi konusuna acil olarak açıklık getirmesini, tüm mağdur aileler olarak istiyoruz.

  Madem ki Adnan Oktar din adamı, fikir adamı neden canlı yayınlara çıkıp da, tek başına halkın sorularına cevap vermiyor? Kendisini dava adamı olarak tanıtıyor. Bu neyin davasıdır?
  Neden taraftarlarının arkasına saklanıyor? 30 yıla yakın Türkiye’nin yarası haline gelmiş bir cemaat ile neden yetkililer ilgilenmiyor? Yıllardır feryat Eden ailelerin seslerini neden yetkililer duymuyor?

  Başbakanlık, Meclis Başkanı, Adalet Bakanlığı, Adalet Bakanlığı Müsteşarı, Emniyet Müdürlüğü, Aileden Sorumlu Devlet Bakanı ve Muhalefet partisi.

  Bu kurumlar feryadı yıllardır duymalarına rağmen, neden harekete geçip bu yaraya parmak basmıyorlar? Duysalar bile neden bu feryadın üstü kapatılıyor? Daha NE kadar genç kızımız sır dolu bilinmeyen bu cemaate, din adı altında feda olacak?

  Web sitelerinde kimsenin ağzına dahi alamayacağı, ahlak dışı inanılmaz iftiralar var. Bu iftiraların tümü yalandır… İnanın dünya, dünya olalı böyle iftira görmemiştir. Bu iftiraların muhatabı olan şahıslar gerçek olsa, dünya üzerinde yaşaması mümkün olmazdı.
  Bu kişilerin hayal dünyaları çok geniş olduğundan, attıkları iftiralar DA birer korku filmi senaryosundan ibarettir…

  Ülkenin tüm Psikiyatrlarına sesleniyorum: http://www.oktarbabuna.net
  Lütfen bu ibret dolu web sitesine girin ve bu cemaatin ruh halinin NE derece sağlıklı olduğuna, NE derece aklı başında olduklarına sizler karar verin.

  Bu sitelerdeki yazılan iftiralar bırakın eğitimli bir insanın yazmasını, hiç görgü ve eğitim almamış bir kimse bile yazamaz. Bu insanlar Türkiye’nin iyi okullarında yetiştiklerini söylüyorlar.
  Bu yazdıkları ile eğitim aldıkları kurumları da karaladıklarının farkında değiller Mİ?

  Hangi eğitim kurumunda dinimizce kutsal sayılan ve tüm geleneklerimizde, kültürümüzde (baş üstünde tuttuğumuz analarımıza,) bu akla hayale gelmeyen küfürleri öğretiyor?

  Bu güne kadar bu kişilere kimse karşı çıkmadığı için, ya da karşı çıkanlara akıl almaz iftiralar atıp sindirdikleri için, faaliyetlerini din adı altında sürdürmüşlerdir. Şu anda grup içindeki olayların deşifre olması karşısında, öfke ve korkuya kapılıp her tarafa iftira ve hakaret yağdıran bu grubun artık sonu gelmeli. Nitekim onlarda bunu bir nebze anlamış olmalılar ki, can havli ile çeşitli siteler kurup, böyle saçma sapan iftiralar atarak, saf ve masum insanları, hatta dindar kesimi kandırmaya çalışıyorlar.

  Her şeyi parayla halledebileceklerini düşünüyorlar. Özel uçaklarla, lüks arabalarla, hukuk bürolarıyla insanların gözlerini boyuyorlar. Bu paraların nereden geldiğini hiç kimse araştırmıyor.

  Kitaplarından telif ücreti almadığını söyleyen ve bu kitapları bedava dağıtılan, her gün bu kitaplarının ilanları gazeteler de tam sayfa olan kişinin gelir ve vergi durumu neden incelenmez?

  Maliye Bakanlığı en ufak vergi borcu olanın yakasını bırakmıyor. Ancak bu kişinin yaşam koşullarını inceleyip vergi denetimini neden yapmıyor? Bu durum sıradan bir vatandaş olarak ilgimi çekerken, ilgili kurumların neden ilgisiz kaldığını merak ediyorum.
  Adnan hoca şimdiye kadar ülke hayrına NE yapmıştır?

  Unutulmuş evrim teorisini hatırlatıp kafalara kazımaktan ve fosil kitaplarını bedava dağıtıp, kendi ününe ün katmaktan başka NE yapmıştır? Kimin parasını kime harcıyorlar?

  Kendisi evlat sahibi olmayan biri, evlat sevgisinden NE anlar? Asla Ana – babalar, paraya pula kanıp, evlatlarını feda etmezler. Aileleri yoksullukla suçlayarak, “bizlerden para almak istiyorlar” diyorlar. Kimsenin Adnan Oktar’ın parasına ihtiyacı yoktur. Ben İstanbul’un en lüks semtinde ve en lüks sitesinde oturuyorum. Diğer ailelerin de iyi durumda olduklarını biliyorum. İftira atmak için kendilerine başka yalanlar bulsunlar.

  Evlatlarımız hangi yaşta olurlarsa olsunlar, Ana babalar asla onları yarı yolda bırakmaz. Yanlış yolda olduklarını gördüklerinde mutlaka onlara müdahale ederler. İsterse 40 yaşında olsunlar, ister 30. Bizler için evlat evlattır bilmiş olsunlar…

  Çocuklar yıllarca ailelerinden ayrı evlerde yaşarken, hiçbir aile çocuğunun nerede yaşadığını asla öğrenemedi. Üstelik yıllarca aileleri birbirleriyle tanıştırmadılar.

  Hatta çocuklarının arkadaşlarının soyadlarını bile bilmediler. Dolayısıyla tüm aileler yalnız kalıp, çocuklarına hasret bir şekilde kendi dramlarını yaşadılar.

  Şimdi artık tüm anneler bir araya geliyoruz. . On yıl önce anneler tanışsalardı, bugün Adnan Hoca’nın cemaatinden eser kalmazdı. Türkiye’de bazı kanunlar Avrupa ile uyum sağlamıyor. Avrupa’da 18 yaşındaki bir kızın ailesi, çocuğundan oda kirası alır. Bizde asla böyle bir şey söz konusu olamaz. Ben 18 yaş sınırının kızlar için en AZ 25 yaşa çıkmasını istiyorum. Bu tarz kandırmalara ve çocukların beyinlerinin yıkanmalarına engel olmak için, kız çocuklarını koruma altına almalıyız.

  Evladını gözlerinin önünde alıp götürebiliyorlar. Kızının beyni yıkanmış dahi olsa, 18 yaşından büyük olduğunda, hatta evladı kötü yolda dahi olmuş olsa, onlara müdahale edemiyorsunuz. Çünkü kanunlar 18 yaş sınırını koymuştur. Bu sınırı DA Adnan Oktar çok iyi biliyor. Bu fırsattan faydalanarak çocuklar DA, kendi ailelerine din adı altında, yüzlerce dava, yüzlerce iftira atmaktadırlar.

  Bu konuşmamın ardından, yarın onların web sitelerine bakıp, bana atılan iftiraların yüz kat daha artacağına emin olabilirsiniz.

  Onlar adına biraz eleştiri yaptığınızda, hemen yüzlerce dava, yüzlerce iftira attıklarını tüm Türkiye artık çok iyi biliyor. Bunlar insanları sindirmek, korkutmak ve yıldırmak için her yolu deniyorlar. Ancak anneler Allah’tan başka kimseden korkmuyorlar.
  Türk ve Müslüman ülkesi olan Türkiye için, yetkililerin bu konuyu acil olarak dikkate almaları gerekiyor. Ben buradan İslami basına sesleniyorum. Özellikle Vakit gazetesine sesleniyorum. Lütfen haber yaparken taraflı olmayınız. Adnan Oktar’ın taraftarı olan kızların ailelerine attığı iftiraları, gerçekten araştırmadan yazmayınız.

  “Sabetayist aileler, kızlarının Müslüman olmalarını istemiyorlar gibi saçmalıkları yazmayınız. Sizler bildiğiniz halde, sadece reklam için bu ailelere yalan iftiralar atmayınız. Dine kimin zarar verdiğini sizler de, bizler de hepimiz çok iyi biliyoruz. Kimse Yahudi değildir bilmiş olun. Hepimiz Türk ve Müslüman’ız. Hatta Adnan Oktar’dan ve taraftarlarının yaptığı Müslümanlıktan, bilin ki yüz bin kat daha fazla Müslümanız.

  Son olarak devletten kendim ve çocuklarım adına koruma istiyorum. Çünkü Adnan Oktar’ın taraftarlarının bu konuşmamın ardından bana ve aileme atacağı iftiralardan ve tuzaklarından tedirgin oluyorum.

  Bundan sonra benim ve çocuklarımın başına herhangi bir şey gelirse, bunun sorumlusunun da, Adnan Oktar ve taraftarlarının olacağını tüm Türkiye’ye ve emniyete duyuruyorum.

  Ceylan Özgül ve ailesinin Ayvalıktaki yazlık evlerine gitmeleriyle benim hiçbir alakam yoktur. Sadece Kanser hastası olan Ceylan Özgül’ün annesi Firuzan Özgül ve Babası Feridun Özgül, kızım Kübra’yı yanlarında refakatçi olarak istemişlerdir. Asla kaçırma olayı yoktur. Baba kızıyla sadece yalnız kalmak ve hasret gidermek istemişlerdir. Arkadaş olarak da kızım Kübra’yı yanlarında götürmüşlerdir. Daha sonra arkalarından oğlum Önder de kardeşini yalnız bırakmamak için ve ertesi günü birlikte İstanbul’a geri dönmek üzere yanlarına gitmiştir.

  Kızımın anlattığına göre: Ayvalıkta ailece Ceylan’a kıyafet alışverişi yapmışlar ve ayvalık tostu yemişler. Hatta gazetelerde çıkan resimlerde, Ceylan’ın üzerindeki eflatun renkli gömlek, kızım Kübra’ya aittir. Yani yazlıkta arkadaşça kıyafet paylaşımı yapmışlar ve birlikte aynı odada saatlerce sohbet ederek yatmışlardır. Ceylan gayet mutlu bir şekilde ailesiyle eğlenirken, aniden fikir değiştirip, İstanbul’daki arkadaşlarına haber vermiş. Sonuç olarak bahçede yemek yedikleri esnada, jandarma baskın yapınca aile şoke olmuş. Ve bu esnada Ceylan aniden tavır değiştirip, beni ailem kaçırdı diye seslenerek, jandarmaların yanına doğru koşmuş.

  Kızları cemaatte olan aileler “çocuklarımızın beyinleri yıkandı” diye gazetelerde televizyonlarda feryat etmelerine rağmen, güzel ülkemizin jandarma komutanları, savcıları, avukatları neden bundan bihaber? Ceylan ifadesi alınmadan ve avukatlarına teslim edilmeden evvel, ruh halini teşhis etmek üzere neden bir ruh kliniğine götürülmedi? Neden karakoldaki ifadelerini Psikiyatr eşliğinde almadılar?

  Şimdi soruyorum: O zaman ben de benim kızımı kaçırdılar diyebilirdim. Yani Ceylan kendi anne – babasını kandırıp, benim kızıma bir tuzak kurup kaçırdılar diyebilirdim. Böyle saçmalık olur mu? Bu insanlığa sığar mı? Her tatile giden kaçırılıyor mu? Bu gençlerin annelerine aynı türde, aynı çirkinlikte iftiralarda bulunmasının nedenleri neden araştırılmıyor?
  Saygılar…

  Nuran Yelkenci
  http://www.nuranyelkenci.com
  nuranyelkenci@hotmail.com

  Riza Pehlevi Says:
  June 4th, 2007 at 6:02 pm e
  Bende Musluman bir babayim, bu sererfsizin bize yasattigi cehennemi hapiste kendi cekmesini cani gorunlden diliyorum. geberir insallah

  adnan sana sesleniyorum! evlatlarimizi birak, yoksa dunyanin en buyuk acisini cekeceksin. Allah belani versin insallah

 2. oktaradnan said

  Erişime engellenen siteye bırakılan Yorumlarınızı buraya taşıyorum

  ANNEYIZBIZ Says:
  May 17th, 2007 at 7:11 pm e
  BU YAZIYI YAZAN YAVRUMU COK TAKDIR ETTIM. INSALLAH ICERIDEN BIRILERI BU YAZILARI OKUR DA BIR KIVILCIM OLUSUR ICLERINDE.BELKI ACABALAR ILE KIVILCIM KOR OLUR YAKAR DA ,KABUGUNU KIRIP CIKAR CINDEKI MASUM GENCLIK.BUTUN DUALARIMIZ HEPSI ICIN.BIZE EN COK ZARAR VERENLERDEN BILE NEFRET ETMIYORUM. SADECE ACIYORUM. YASAMADIKLARI GENCLİKLERİ İCİN,KAYBOLAN MASUMIYETLERI ICIN,HISSETYMEDIKLERI DUYGULARI ICIN.AYRILDIKTAN SONRA YASAYACAKLARI VICDAN AZABI ICIN.INSALLAH CABUK ATLATIRLAR.

  begonya Says:
  May 27th, 2007 at 10:00 pm e
  işin tuhaf yanı, kime güveneceğimizi bilemiyrz! belki sizde onlardansanız?… kim oldugmuzu anlamak için bu düzen kurulmuşsa?…

  hasan Says:
  May 30th, 2007 at 4:29 pm e
  Merhabalar Begonya,

  Çekincende bir nebze haklısın ama eğer Adnan’ı tanıyorsan, onun ne kadar megaloman olduğunu ne kadar övülmeyi sevdiğini, ne kadar eleştirilmeye tahammül edemediğini biliyorsan, bu ve bu sitenin kardeş sitesini (yahyaharun.com) kendisinin yaptırmayacağını da çok iyi bilirsin.

  Selamlar,

  Hasan

  adnanoktar Says:
  May 30th, 2007 at 7:51 pm e
  Begonya. Siteyi kullanmak basit. Sitede ki başlıklar en üstte Adnan Hocadan Ayrılanların Anlattıkları başlığın altında yer almaktadır. Oradaki ana başlıklara tıklarsan yazılara ulaşırsın.

  Bu siteye yazılan yorumlar onay gerektirdiği için yorumu yazdığınız anda göremezsiniz. Malum motorize ekipler gereksiz mesajlarla kendi reklamlarını yapmaktadırlar..

  sehermelek Says:
  June 1st, 2007 at 2:44 pm e
  Burası harika bir site, çok faydalı fakat yazılar silik çıkıyor ,eski erkek müridlere seslsniyorum.

  1BEGONYA Says:
  June 2nd, 2007 at 11:01 pm e
  teşekkürler.
  ama kesinlikle bi çok insan var mağdur olan yani bu siteye daha fazla katılım olmasını bekliyorum-bekliyoruz! LÜTFEN HERKES ELİNİ VİCDANINA KOYSUN VE BU SİTE DAHA FAZLA YANKI BULSUN! BU AKILSIZLIGI,VE BU SAPIKLIĞI ÖNLEMEYE ÇALIŞALIM,YANİ BİRÇOK KARDEŞİMİZ VAR PSİKOLOJİSİ BOZUK OLAN,BENLİĞİNDEN ÇIKAN,,ONLARA YARDIM EDELİM,GERÇEKLERİ GÖRMELERİNİ SAGLAYALIM.LÜTFEN! ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN!!!

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: