KOMEDI!!!!!!

KOMEDI!!!!!!Bunlar Turkiye’den göremeyenler için:
oktarbabuna.com dan alınmıştır:
         Cevapçıların fitne, fesat ve şer saçan siteleri Türk adaletinin demir yumruğuyla yer ile bir oldu. Resmi mahkeme kararı bugün infaz edilerek bu fitne şebekesi susturuldu. Şimdi bu şer çetesi adalet önünde yaptıkları iftiraların, suçların hesabını verecekler. Haklarında açılan yüze yakın davada sanık sıfatıyla adalet önüne çıkarılacaklar.

       Cevatçılar ehl-i sünnet karşıtı Edip Yüksel’le bugün Cevat Babuna’nın Erenköy’deki evinde toplantı halindeyken, saat 19:30 sıralarında polis baskın yapmıştır. Polis baskınını önceden haber alan, bir çok suçtan aranan firari Edip Yüksel kaçmıştır. Atatürk’e, devlete ve silahlı kuvvete hakaret suçlarından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nca tutuklu olarak aranan, hakimlere hakaret suçundan da Şişli Cumhuriyet Başsavcılığınca da tutuklu olarak aranan Edip Yüksel halen polisçe aranmaktadır. Manken Ebru Şimşek, Ebru Şimşek’in annesi, Edip Yüksel gibi kişilerle toplantı yapan Cevat Babuna, Semin Babuna, Emel Tezyapar ve Türkan Akyüzalp halen birçok kanunsuz, hukuka aykırı komplo ve planlar peşindedirler. Yeni yeni suçlar işlemektedirler. Bu suçlarından da ayrıca ilgili savcılıklara suç duyurusunda bulunulmuştur.

       Cevatçılar ehl-i sünnete karşı Cevatçılar mezhebini oluşturdular. “Türk gençliği bize benzesin. Yolumuz Ebru Şimşeklerin, Edip Yüksellerin yolu. Bize katılın.” diyorlar.

       Sn. Adnan Oktar hiç bir zaman kendisinin Mehdi olduğunu iddia etmemiştir. Kendisi daima “Hz.Mehdi’nin öncüsüyüz, talebesiyiz.” demektedir. Hz. Mehdi’nin fiziksel özelliklerini buradan okuyabilirsiniz.

       Cevatçılar, Ebru Şimşek ve annesiyle işbirliği yaparak genç kızlar için Şimşekçiler ekolünü meydana getirdi. “Sizleri kısa sürede zengin edeceğiz. Aileleriniz sizi bize teslim etsin, gerisini merak etmesinler” diyerek genç kızlara kendi ahlak anlayışlarını empoze etmeye çalışıyorlar.

       Ebru Şimşek’i eğitici olarak kadrolarına alan Cevatçılar kendilerine müracaat eden kızlardan Şimşek ekibi kuruyorlar. “Sizde Ebru Şimşek gibi kazanacaksınız. Onun yolunu kendinize örnek alın. Siz de onun gibi olun. Ebru Şimşek, genç kızlara örnek bizim için” diyorlar. Şarapçı kadavrayı da tesselli ediyorlar. Sana yeni siteler buluruz. Ona buna iftira atarsın. Kadavra işi gücü olmayan 40 yaşına yakın bir zavallı. Yancılıkla besleniyor. Son vurduğu sahil Dr. Monro’nun adası. Hurda gemisini Dr. Monro’nun adasına yanaştırdı şimdi.

        Cevat ve karısı Semin müsait ailelere sesleniyor: “Kızlarınızı, oğullarınızı bize gönderin. Biz onları bir güzel kendimize benzetelim” diyorlar. “Bizde bilmediğiniz daha ne numaralar var. Onları öyle bir yetiştiririz ki, şaşar kalırsınız. Kurtuluş bizde. Manken Ebru Şimşek ve annesi de bize geldiler. Dr. Monro’nun adasına siz de katılın. Sizi de onlara benzetelim” diyorlar.

    Daha da var aslında ama, gülmekten kasılıp kalp krizi geçirmeyesiniz diye koymuyorum…. Bize lazımsınız..

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: