Adnanın Taktiği (Dışarıya karşı)


        Kendini dindar farzları ve sünnetleri uygulayan biri gibi gösterir
Aslında o Kuran dahil hiç bir şeyi kabul etmez. Tek bildiği mehdilikle ilgili hadislerdir.
Evine davet ettiği dindar Müslümanlar ( köşe yazarları vs) Hepsinin arkasından dalga geçer güler eğlenir.İddia ediyorum Adnan Fatihayı bile ezbere okuyamaz. Saka yapmıyorumAdnanın dikkat toplama problemi o yüzden liseyi 10 senede bitirmiştir.        Kendini bir noktaya odaklayamaz. Gözlerini kırpıştırıp durur.
madem bu insan bu kadar bilgili niye hiç tv ye CANLI YAYINDA çıkmaz iki kelime etmez ona göre genç üniversiteli gençler olan müritlerini konuşturur.
Adnan ne mi yapar? Bütün gün beyaz paçalı donu ile evde dolaşır ve yatar ve TV seyreder kızlarla uğraşır.


        Adnanın anormalliğini fiziksel yapısından da anlamak mümkün. Alnın genişliği ve çıkıklığı kafasının vücuduna göre orantısızca büyük oluşu. El ve ayaklarının kısa buna rağmen büyüklüğü buna örnek. Bunu bastırabilmek için kendinin ne kadar yakışıklı olduğunu ! herkese söyletir. Adnanın hastalığı gittikçe ilerliyor. Adnan ağır bir panik atak hastasıdır. çevresindekilerin onu öldüreceğine vs inanır. Esra diye bir kız ona cay getirirken ayağı tökezlemişti Esra nın onu yakmak istediği söyleyip dövmüştü. Sonra Zeynep Y nin onu öldürmek istediğini vs düşünüyordu.
O yüzden senelerce enden dışarı çıkmadı. Adnan kendi başına evden çıkamaz çıksa da yolunu bulamaz .
        Kendinin kalp hastası olduğuna inanıyor Hatta kalp krizi geçirdiğini vs söyleyip hastane hastane dolaştığını biliyorum aslında sadece onun diğer hezeyanlarından biri bu. Adnan bu kadar anormalliğine rağmen o kızları yanında tutabiliyor. Çünkü herkesi onu peygamberliğine hatta peygamberlerden daha ustun bir yeri olduğuna inandırmış. Ve o kızlarla o kadar çok uğraşıyor ki o kadar eleştiriyor ki ve maalesef o kadar dövüyor ki ve yine maalesef onları eğer ayrılırsan senin çıplak fotoğraflarını dağıtırım bilmem nereye gitsen de benden kurtuluş yok gibi tehditlerle onları yanında tutmayı başarıyor.


        Kızları dövüyor, cinsel olarak kullanıyor, saclarını kesiyor, kaşlarını kazıyor aklınıza hayalinize gelmeyen ancak bir psikopatin düşünebileceği her seyi yapıyor. Bana sorarsanız o insanlara insanlığa düşman.         Orada olmayan biri kitaplarına bakıp ta Adnan şöyle mükemmel vs demesin çünkü komik kaçıyor. karsınızda hakikaten bir şeytan var. Bu zavallının hastalığını artması ile birlikte daha çok kendiyle meşgul olacağını ve kızların biraz düşünmek için kendilerinde güç bulacağını umut ediyorum.


Son olarak eklemek istediğim şey :

ORADAKI BUTUN KIZLAR BENIM KIZKARDESIM GIBIDIR. SIZE SOYLUYORUM AYRILMAK ICIN COK GEC DEGIL HICBIRSYE ICIN COK GEC DEGIL AILENIZ SIZE EMIN OLUN KUCAK ACACAKTIR. ORADAN AYRILAN MUNAFIK OLUR VS BUNU DINLEMEYIN INANIN DISARISI DAHA GUNAHSIZ ORASI INANIN COK AHLAKSIZ… UNUTMAYIN HER ZORLUKLA BIRLIKTE BIR KOLAYLIK VARDIR SUPHESIZ HER ZORLUKLA BIRLIKTE BIR KOLAYLIK VARDIR

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: