Adnan Oktarı Nasıl Tanırsınız?

Harun yahya takma adıyla piyasada bilinen, dini kullanarak kapattığı mankenlerden harem kurmuştur. Adnan hoca olarak ta bilinir.

Alemde jargona motor sözcüğünü/kavramını kazandırmış suratıyla ancak mide bulandıran şerefsiz.

Basında Adnan Oktarı savunan o grubun müridi olan kızlarının(Yani bacıların) motorluğunu görmezden gelen anneler. Sizlerda sanırım o tarikanın ANA MOTORLARISINIZ.. Kızlarınız 1300 cc, Sizler 2800 cc.

 eksisozluk ile davalı olmuş ve kaybetmiş şahıs.

Hacıların, hocaların rant yaptığı günümüzde doğal karşılanası kişi…

-abi evrim teorisi hakkındaki karalama kampanyamız bitti, aklın ve bilimsel bilginin üzerini çizdik, yerlerine hurafe ve çarpıtılmış bilgi yazdık,
-güzeeell.
-şimdi napalım?
-gidin sözlük kapatın.
-tamamen mi?
-evet, ama adnan oktar başlığı kalsın. Oraya entry yazıp her akşam kendime + vercem..

Özellikle kimya ve biyoloji başta olmak üzere temel bilimlerde kaale alınacak akademik bir birikimi olmadan bir dünya dolusu bilim insanını alt edebileceğini düşünen, düşünmekle kalmayıp inanan dev gibi bir egoya sahip insan.

Oktar Babuna’nın sayıkladıklarına göre motor mühendisi ve büyük bilim insanı Prof Dr. Adnan Oktar, nam-ı diğer arakçı Harun Yahya mehdi olacakmış.

Adnandan korkan motor olsun.

Dünyaya gelmiş mükemmel varlık, tapılası insan. Hatta ben seni sevmedim taptım taptım taptım taptım be vicdansız.

Daha önce hakkında yazdığım güzide yazıların silinmesinden dolayı gözyaşlarımı tutamadığım şahsiyet, büyük insan, keşke cumhurbaşkanı olsa dediğim insanüstü varlık.

Adnan Hoca sanki grup seks tarikatı kurmuş…

Evrim teorisine tamamem karşı  kitaplar yazan yazar.  Bütün kitapları birbirinin tekrarıdır. kitplarında evrim teorisini sadece, “böyle bir yaratığı sadece Allah yaratabilir” diyip çürüttüğünü düşünür. Bulunan kanıtların hiçbirine inanmaz , o kanıtların da aslında Allah ın yaratıcılığının kanıtı olarak gösterir ve teoriyi çürütmüş olur

Eserlerinde en ileri basım teknikleri kullanan yazar.kitapları baya janjanlı.içerikleride iyi ama cumleler ve anlatılan az cok birbirinin tekrarı!

Beyin yıkamak için kendi yazdıgı kitapların bazılarını beleş kitap dagıttıran  adam..

 • Hiçbir bilgi sahibi olmadan sadece milletin beynini yıkamak için kitap yazan ve bunları da bedavaya dağıtan insanımsı kişilik.

 • Yaradılış mucizesidir kendisi. geçtiğimiz sene, otobüs otobüs topladığı ilkokul öğrencilerine evrim aldatmacasını anlatan zattır.  Bir vakit adnan hocacıların seks ve uyuturucu partileri inmiyordu gazete manşetlerinden.

 • Hiç bir şekilde ilgimiz olmadığı halde adnan hocacıların fiyaskosundan sonra kendisini aklamak için işyerimize en az 1000 sayfa kalınlığında kilolarca ağırlıkta kargo ücreti ödenmiş bir kitap göndermiş, her kitabında israilin yahudilerin ve masonların ne kadar güçlü ve iktidar sahibi olduğunu geveleyerek gizli göz korkutma yoluna giden mason olduğunu düşündüğüm aldatmacacı.

 •  

 • Motorlardan iyi anlar. motor adnan olarakta bilinir mankenleri zikmesiyle ismini duyurmuştur

  Bir ara sabahlara kadar bıkmadan usanmadan öğrenmek amaçlı okuduğum, güne kafam bulanık ve hiçbir bok anlamamış halde başlamama sebep olmuş, sonradan okumayı bıraktığım sitenin ismi.

   

 • Bugün birçok üniversitenin ve bilim adamının varlığını söylediği, müfredatlarda okutulan evrim teorisinin yokluğunu ispatlamış yüce hazret.Avrupa’ dan asya’ ya bir kısrak başı gibi uzanan memleketim topraklarından çıkmış bu yüce insan, bütün dünyayı aydınlatmış. biz de hala duruyoruz yerimizde. haydin çalsın davullar, oynasın kızlar, haydi yağız delikalılar halaya. düğünümüz var. teey tey tey.
 •  

  http://www.birebir.net/detay.asp?d=adnan+oktar

  http://www.lafmacun.org/bak/adnan%20oktar

  http://www.nacizanebilgi.com/sozluk.php?q=harun+yahya

  Reklamlar

  Bir Cevap Yazın

  Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

  WordPress.com Logosu

  WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

  Google+ fotoğrafı

  Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

  Twitter resmi

  Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

  Facebook fotoğrafı

  Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

  w

  Connecting to %s

  %d blogcu bunu beğendi: